Kurumsal /

Bezcioğlu İletişim - Türk Telekom Başvuru Noktası - Tire - İzmir

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Bezcioğlu İletişim ; Fatura tahsilat sistemlerimiz, TL yükleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura tahsilatları , Sigorta İşlemleri, Sanal Pos hizmetleri, Eft- Havale Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri gibi sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır. Bezcioğu İletişim; Online fatura tahsilat sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura tahsilat projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır.

Bezcioğlu İletişim; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.
Bezcioğlu İletişim; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti Bezcioğlu İletişim olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0232 511 01 01 Nolu Telefonumuzdan 7/24 Şubemize Ulaşabilir,İstek Öneri ve Şikayetlerinizi Bezcioğlu İletişime iletebilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bezcioğlu İletişim; Tüm çalışanlarının aktif katılımıyla, sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşmasını iş süreçlerinin titizlikle yönetilmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami değer yaratmak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Bezcioğlu İletişim

FATURA ÖDEME

Fatura Ödeme İşlemlerinizi Şubemizden Yapabilirsiniz

WESTERN UNİON

Tüm ülkelere para transfer işlemlerinizi şubemizde yapabilirsiniz.

TÜRK TELEKOM

Türk Telekom işlemlerinizi şubemizde yapabilirsiniz.

PRATİK İŞLEM

Tüm Kurum ödemelerinizi Şubemizde yapabilirsiniz.

Kampanyalar

"Bezcioğlu İletişim Western Union İzmir Tire Şubesi Olarak Tüm Ülkelere Para Transferi Yapabilir,Tarafınıza Gelen Western Union Ödemelerinizi Şubemizden alabilirsiniz...."
Bezcioğlu İletişim - Western Union

"Bezcioğlu İletişim Türk Telekom İzmir Tire Şubesi Olarak Tüm Türk Telekom Abonelik ve Fatura işlemlerinizi Şubemizden Yapabilirsiniz...."
Bezcioğlu İletişim - Türk Telekom

"Bezcioğlu İletişim Pratik İşlem İzmir Tire Şubesi Olarak Tüm Kurum Fatura Ödemelerinizi Şubemizden Yapabilirsiniz...."
Bezcioğlu İletişim - Pratik İşlem

"Bezcioğlu İletişim N-Kolay Ödeme Sistemleri İzmir Tire Şubesi Olarak Bir Çok Kurum Ödemelerinizi Şubemizden Yapabilirsiniz...."
Bezcioğlu İletişim - N-Kolay